niedziela, 2 stycznia 2011

To będzie lampa

Jak w tytule. Ma to być lampa podwieszana do sufitu. Na razie wypalona czeka na montaż wszystkich flaków :). Glina jaroszówka oczywiście, przecierki tlenkiem miedzi i szkliwem transparentnym, kwiatki szkliwione czerwienią selenu. Jak tylko znajdę chwilę czasu, by podjechać do jakiegoś supermarketu po elementy do podwieszania i montażu żarówki, wrzucę fotki wykończonej lampy.

13 komentarzy:

 1. ogromnie ciekawy pomysł!! Mam nadzieję że pokażesz Plastusiu jak będzie się prezentowała razem ze wszystkimi "bebechami' :):)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem ciekawa efektu końcowego. A ja się wybieram do Sopotu po zakup pierwszych szkliw, może cos polecisz na początek?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo. Beaśka to zależy, co chcesz robić i jaki efekt osiągnąć. Napisz do mnie maila na wp, to coś ci doradzę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczna forma... bedzie cudowna...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa jestem jak od spodu. bo taka ładna od góry, że szkoda żeby jej nie było widać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ależ mi się podoba ta lampa! Ach jak cudnie taka wyglądałaby w mojej kuchni! Zakochałam się w niej, koniecznie pokaż efekt końcowy!!
  I pilnuj - jeśli kiedyś będę miała przyjemność u Ciebie gościć, to wyniosę w kieszeni jak nic :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie dzieło w połączeniu z supermarketem nie brzmi dobrze, ale co zrobić, skoro supermarket doda dziełu dosłownie blasku :-))

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo się interesująco zapowiada:) A nie będzie za ciężka? Glina swoje waży,pamiętaj o solidnym haku.Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Podziwiam, choc w pierwszym momencie to pomysliłam "skorupa żółwia u plastusi jest?" no ale lampka jak talala.Ciekawam efektu koncowego :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawa, surowa, oryginalna rzecz, no i oczywiście z kwiatuszkami, jak to u Joli. Brawo! Czekam z niecierpliwością na efekt finalny. A na 2011 rok życzę ci nieustającej kopalni pomysłów, rewelacyjnych prezentacji nowych technik (piję do Twoich wspaniałych prezentów gwiazdkowych)i wszystkiego , co zamyka się w słowie SZCZĘŚCIE.

  OdpowiedzUsuń
 11. Koniecznie,koniecznie czekam .Lancuchy czy liny;)
  Lampa cudna,dech w piersiolach zapiera ,,,tylko westchnac moge.
  Sciskam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 12. Taka mała się wydaje w tym okienku, a ja wiem że jest całkiem duża. Ale oczywiście czekam na sznur i żarówkę i wtedy zapieję zachwytem.

  OdpowiedzUsuń