niedziela, 23 stycznia 2011

Róża i jedwabie

Kolejny naszyjnik z różą. Coś ostatnio takie ozdoby siedzą mi w głowie i nie mogę się od nich uwolnić. Tym razem róża w wydaniu czerwonym. Naszyjnik nie ma jeszcze zapięcia, dlatego pokazuję go tylko we fragmencie. Jak się wypali zapięcie, będzie prezentacja całości.


A teraz coś z zupełnie innej bajki. Wszyscy mieszkańcy Trójmiasta wiedzą z pewnością, że w niedzielę na Przymorzu jest rynek z ciuchami, i to z takimi ciuchami z lumpeksów. Bo po te eleganckie i nowe chodzi się w sobotę. Coś mnie dziś naszło, żeby mimo śniegu i zimna się tam wybrać. Już jadąc, myślałam sobie, że to bez sensu. I rzeczywiście, jak weszłam na teren bazaru, zobaczyłam, że sprzedających jest o połowę mniej niż zwykle. No cóż stanie na mrozie nie należy do przyjemności. I jakaż była moja radość, gdy u jednej ze sprzedających trafiłam na prawdziwe jedwabne zagłębie chusteczek, szalików i apaszek. Wybrałam w sumie 7 sztuk. Kolory cudne, co do jednego jedwabiu mam wątpliwości, czy nie za ścisły, ale skoro wszystko było po 5 zł, nie wahałam się ani minuty. Oto moje zdobycze...

10 komentarzy:

 1. Ale bajka bym się chyba w nich nurzała. Miałaś niezłe polowanie (tak nazywam zdobycie czegoś cennego... dla mnie w ciuchlandi). Czekam na inspiracje. Nie mogę oderwać oczu. Moja mama była tam z dwa lata temu, kupiła fajną bluzeczkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale teraz poszalejesz sobie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jedwabie!!!! To skarby prawdziwe!
  A róża jest piękna!

  OdpowiedzUsuń
 4. Róża śliczna! A co do jedwabnych apaszek - moja niezastąpiona mama kiedyś przywiozła mi cały karton takich skarbów (napad na miejscowy lumpeks)- mogłam wybierać do woli i mam jeszcze trochę zapasów :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna ta róża, a szale, ach....

  OdpowiedzUsuń
 6. o... mniam ... mniam. ten zielony soczysty ... jeju ale bedzie w filcu swiecił. Rób róze rób ,,, nie przestawaj. Róz nigdy dosyć.

  OdpowiedzUsuń
 7. Toś się obłowiła:) Świetne są! A róża śliczna:)

  OdpowiedzUsuń
 8. naszyjnik zapowiada sie cudownie... i zazdroszcze tych szli i chustek... uwielbiam takie rzeczy...

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudne szaliczki. Ja ostatnio polowałam na allegro, ale jednak były droższe i mam w sumie 5- i szale i chusty...
  A róża jak zwykle wzbudza zazdrość...

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękny naszyjnik z różą :)

  OdpowiedzUsuń