niedziela, 27 marca 2011

Ja by Grażyna/Me by Grażyna

Jeszcze w trakcie ubiegłorocznego Jarmarku Dominikańskiego rozmawiałyśmy z Grażynką o rzeźbieniu i pozowaniu. Grażynka stwierdziła, że bardzo lubi rzeźbić ludzi, ale że nie ma jej kto pozować, a ja uznałam, że chętnie miałabym swoją podobiznę na "wieczną rzeczy pamiątkę" (ad perpetuam rei memoriam). Trochę to wszystko trwało, poza tym okazałam się dość niesforną modelką (słowa: "nie kręć się, siedź spokojnie" padały dość często ::)). Ale się udało. Grażynko, dziękuję.
Tu w całości:

Zbliżenie:

I w najnowszej różyczce mojej produkcji:

Róża w zbliżeniu (szkliwo mandaryn):

6 komentarzy:

 1. Zdolna bestia z Grażynki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Masz własne popiersie!!! Nie trzeba spoglądać już w lustro ;-) A mandarynowa różyczka również urocza, oczywiście :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna rzeźba i róża też:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Plastusiu to chyba fajne uczucie miec swoje popiersie.Z Twoich zdjęc które widziałam tu i ówdzie na różnych blogach mam wrażenie,że wiernie oddaje Twój wizerunek.Masz super pamiątkę:)A różyczka piękna i to szkliwo mandaryn ma taki bardzo ciepły,łagodny odcień,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne popiersie!Znam Cię Jolu także tylko internetowo,ale wyadje mi się, że charakterystyczne szczegóły Twojej mimiki udało się Grażynce uchwycić.Bardzo udana podobizna,no i swoje cudne wisiorki będziesz miała na kim prezentować.Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie CIę Grażynka wyrzeżbiła. Gratuluję własnego popiersia. Twoje róze jak zawsze piękne i oryginalne.
  Jolu na blogu dałam Twoją ulubioną laleczkę.

  OdpowiedzUsuń